Pradėjome vykdyti solo profilaktikos programą

Kokią paslaptį žino Vakarų Europos odontologai, suteikiantys 10 metų garantiją? Ką daryti, kad ir Jums atlikta dantų restauracija saugiai atlaikytų 10 metų?

Sprendimas – šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO. 33000 pacientų duomenys iš europos šalių ir mūsų pačių patirtis patvirtino: SOLO – tai efektyviausia priemonė Jūsų dantų išsaugojimui ir burnos sveikatos profilaktikai. Ši programa itin efektyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto – jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, per 4 mėn. – net 95-100 %.

1

Kodėl genda dantys, nors Jūs ir valote juos kasdien dantų šepetėliu su dantų pasta, naudojate tarpdančių siūlą bei kitas profilaktikos priemones?

Norint turėti sveikus dantis, reikia šalinti ne ligų simptomus: dantų akmenis, skyles, kraujuojančias dantenas, bloga kvapą, o jų atsiradimo priežastį.
Priežastis yra nepašalintos bakterijos, kurios ir sukelia dantų ėduonį (skyles dantyse) bei parodontozę (kaulo tirpimą).
Net 95 % visų susirgimus sukeliančių bakterijų kaupiasi tarpdančiuose ir tik likusios – giliose krūminių dantų vagelėse bei lygiuosiuose paviršiuose.Todėl labai svarbu efektyviai ir kokybiškai išvalyti šiuos dantų paviršius.

2

Klasikiniu dantų šepetėliu šių vietų išvalyti neįmanoma.
To padaryti nepavyks ir naudojant dantų siūlą.
Kiekvienas dantis turi būti valomas po vieną, kitaip sakant „Solo“.
Jeigu Jūsų pagrindinis tikslas yra sveiki dantys, mes rekomenduojame juos prižiūrėti vieno danties šepetėliu – SOLO, tarpdančių šepetėliais – SOLO STIX, bei atlikti krūminių dantų vagelių padengimą – silanizavimą.

Vieno danties šepetėlis

3

Vietoj įprasto dantų šepetėlio mes rekomenduojame naudoti vieno danties šepetėlį. Šis šepetėlis turi mažą smailėjančio kūgio formos galvutę. Juo daug geriau išvalomi nepasiekiami įprastu dantų šepetėliu protiniai dantys, išvalomos vietos prie dantenų nepažeidžiant jų. Tokiu būdu valydami dantis, Jūs sumažinsite riziką susirgti parodontoze bei kitomis dantų ar burnos ligomis, bei ilgiau išsaugosite savo dantis gražius ir sveikus.
Tarpdančių šepetėliai

4

SOLO-STIX tarpdančių šepetėliai veiksmingai pašalina bakterijas iš tarpdančių, taip užkirsdami kelią 70% ėduonies ir 100% paradantozės atveju atsiradimui, nes 28% ėduonies išsivysto vagelėse ir 72% tarpdančiuose, kai tuo tarpu paradantozė 100% išsivysto tik tarpdančiuose. Nepašalintos iš tarpdančių bakterijos sukelia dantenų uždegimą. Dantenos parausta, peršti, kraujuoja, atsiranda blogas kvapas. Uždegimui progresuojant prasideda dantenų pūliavimas, kaulo tirpimas,dantys pradeda klibėti ir kristi.
Tarpdančių šepetėliai mūsų klinikoje parenkami kiekvienam pacientui individualiai, išmatuojant tarpdančių dydį, nes tik tam tikro dydžio šepetėliai efektyviai išvalo įlinkusias dantų sieneles ir dantenas tarpdančiuose.

Jūs galite išmokti prižiūrėti dantis:
• Kad nesusidarytų naujų akmenų,
• Kad neatsirastų naujų skylių (jokio gręžimo),
• Kad daugiau nekraujuotų dantenos,
• Kad dantenos nustotų atsitraukinėti,
• Kad dantys nebebūtų jautrūs karščiui ir šalčiui,
• Kad nereikėtų daugiau prarasti dantų,
• Kad nereikėtų daugiau nemalonių apsilankymų pas odontologą.

Ar įmanoma išsaugoti sveikus dantis iki žilos senatvės?
Drąsiai galime teigti – Taip !
Profilaktikos ateitis yra SOLO!
Atvykę pas mus Jūs būsite supažindinti su pažangia ir unikalia SOLO profilaktika, kurios dėka išmoksite teisingai naudotis burnos higienos priemonėmis, užkirsti kelią ligoms bei sužinosite, kaip išsaugoti sveikus dantis visą likusį gyvenimą.

Kviečiame apsilankyti!